STOWARZYSZENIE EPIDEMIOLOGII SZPITALNEJ

STOWARZYSZENIE EPIDEMIOLOGII SZPITALNEJ

Platforma Edukacyjna

Szanowni Państwo, rozpoczynamy cykl szkoleń online. Poniżej krótka instrukcja.   

WebEx – to platforma do spotkań online

Aby wziąć udział w spotkaniu uczestnicy muszą mieć: dostęp do Internetu, zainstalowany w komputerze program Flash Player i Windows Media Player. Najlepiej korzystać z przeglądarki Mozilla Firefox (preferowana) lub Google Chrome. 

 

Aby sprawdzić czy komputer jest „gotowy” na sesję online, można wykonać test na stronie internetowej, wystarczy podać imię oraz adres e-mail; https://www.webex.com/test-meeting.html

 

Jeśli zarejestrują się Państwo na webinar, przed szkoleniem prześlemy Państwo link na który należy kliknąć aby dołączyć do spotkania. Następnie należy wpisać tylko imię, nazwisko i adres email.

 

W poniższym linku załączona jest krótka instrukcja.

https://bucket.mlcdn.com/a/1309/1309682/images/c9fef5705a90efada0a042e55...

 

Odpowiedzi na pytania z czatu, „Jak przerwać główne drogi transmisji CPE -  czy jeszcze coś możemy zrobić?, który odbył się 14/11/18

Odpowiedzi na pytania z czatu "Norowirus i grypa - zimowa bolączka wszystkich szpitali. Wygaszanie ognisk epidemicznych w praktyce", który odbył się 05/12/18. 

Odpowiedzi na pytania z czatu „Zapraszam do debaty: Co ma większe znaczenie w profilaktyce zakażeń szpitalnych – dezynfekcja powierzchni czy przestrzeganie higieny rąk?”, który odbył się 12/12/18.